Tarkan – Ahde Vefa Albümü 2016-2017

Tarkan, uzun zamandır yeni albüm çalışmaları ile gündeme gelmiyordu. Bu seneye damgasını vuran Tarkan – Ahde Vefa Albümü, son dönemlerin en çok satanlar listesinde yer alıyor. Türk Sanat Müziği ve Pop albümü karışık bir şekilde sunan ve bu sayede milyonlarca fanının beklentisini tam anlamıyla karşılayan Tarkan, albümünün çıkış parçası olan Ahde Vefa ismini aynı zamanda albümünün ismi olarak belirledi.

Ahde Vefa parçasının yanı sıra Rindlerin Akşamı, Olmaz İlaç Sine-i Sad Pareme, Söyleme Bilmesinler, Enginde Yavaş Yavaş, Nasıl Geçti Habersiz, Kaderinde Zehir Olsa, Veda Busesi, Sevmekten Kim Usanır, Aşk Bu Değil Mi?, Islak Daha Islak Öp Beni, Akşam Oldu Hüzünlendim Ben Yine, Zeytin Gözlüm, Kara Bulutları Kaldır Aradan isimleri verdiği şarkıları ile ön plana çıkıyor. Pek çok şarkı, bir döneme damgasını vuran sanatçıların kaleminden çıktığı gibi, Tarkan farkıyla uyarlanmış ve bu alanda kaliteli bir yapıt olarak günümüze sunulmuş! Pek çok kişi tarafından önemsenen ve değer gören bu albüme doğrudan erişmek, konulara ilişkin fikirler almak açısından hemen siz de web sitemiz üzerinden bu albümü indirebilir ve dinleyebilirsiniz.
Ahde Vefa Albümü son dönemlerin en çok satan albümlerinden bir tanesi!

Yüksek satış oranı elde eden bu albüm, sizlere kalitesi ile göz dolduran bir ortam zemini yaratma konusunda da yardımcı oluyor. Bu noktada ülkemizin tartışmasız en büyük starlarından bir tanesi konumunda yer alan Tarkan, albüm tarzını tamamen değiştirmiş ve slow – eski müziklere yönelik bir çalışma ile göz doldurmuştur. Siz de Tarkan’ı daha alternatif alanlarda dinlemek ve Tarkan farkıyla yorumlanan eski dönem şarkılarını takip etmek istiyorsanız, web sitemizden Tarkan – Ahde Vefa Albümüne doğrudan ulaşabilirsiniz. Günümüzde pek çok kişinin ortak tercihi konumunda yer alan ve çeşitli müzik dinleme platformlarında en sık dinlenen parçalardan bir tanesi konumuna gelen Ahde Vefa albümünü siz de dinleyebilirsiniz!

Pop müziğinin ön plana çıkan sanatçılarından bir tanesi olan Tarkan, bu üstün başarısını ve ses rengini Türk Sanat Müziği ile harmanladı! Böylelikle karşımıza Tarkan – Ahde Vefa Albümü ile çıktı ve farkını tam anlamıyla ortaya koyabildi. Sizler de kaliteli yapıtlarla göz dolduran Tarkan parçalarını tek bir çatı altından takip etmek ve albümlere yönelik daha fazla bilgi edinebilmek açısından sunduğumuz linklere göz atabilirsiniz. Tüm parçaları son kalite olarak siz değerli kullanıcılara sunan web sitemiz, böylelikle Tarkan’ın yanı sıra, bu yıla damgasını vuran pek çok sanatçının da çıkış parçalarına yönelik albüm paylaşımlarını sürdürmektedir. Tercihinizi bu noktada yapabilir, herhangi bir üyelik gerektirmeden albümlere ilişkin fikirler alabilirsiniz.

Tarkan – Ahde Vefa Albümü Şarkıları

1. Tarkan – Rindlerin Akşamı (Dönülmez Akşamın Ufkundayız)
2. Tarkan – Olmaz İlaç Sine-i Sad Pareme
3. Tarkan – Söyleme Bilmesinler
4. Tarkan – Enginde Yavaş Yavaş
5. Tarkan – Nasıl Geçti Habersiz
6. Tarkan – Kadehinde Zehir Olsa
7. Tarkan – Veda Busesi
8. Tarkan – Sevmekten Kim Usanır
9. Tarkan – Aşk Bu Değil Mi
10. Tarkan – Islak Daha Islak Öp Beni
11. Tarkan – Akşam Oldu Hüzünlendim Ben Yine
12. Tarkan – Zeytin Gözlüm
13. Tarkan – Kara Bulutları Kaldır Aradan

Tarkan – Ahde Vefa Albümü Şarkı Sözleri

1. Rindlerin Akşamı (Dönülmez Akşamın Ufkundayız) Sözleri
2. Olmaz İlaç Sine-i Sad Pareme Sözleri
3. Söyleme Bilmesinler Sözleri
4. Enginde Yavaş Yavaş Sözleri
5. Nasıl Geçti Habersiz Sözleri
6. Kadehinde Zehir Olsa Sözleri
7. Veda Busesi Sözleri
8. Sevmekten Kim Usanır Sözleri
9. Aşk Bu Değil Mi Sözleri
10. Islak Daha Islak Öp Beni Sözleri
11. Akşam Oldu Hüzünlendim Ben Yine Sözleri
12. Zeytin Gözlüm Sözleri
13. Kara Bulutları Kaldır Aradan Sözleri

Eklendi:

Admin

Paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.