Şarkı sözleri


Yeni Şarkı Sözlerinden Haberdar Olmak İçin Uygulamamızı Ücretsiz İndirin!


Alper Ayyıldız‘ın milyonlar dinlenen şarkısı ve şarkı sözleri sizler için sitemizde paylaşıyoruz. Alper Ayyıldız ysarkisozleri’nde… Ayrıca Kaybettiğine Ağla şarkısının video klibini de dinleyebilirsiniz.

Alper Ayyıldız – Kaybettiğine Ağla (2010)

Tastamam kagida saplanan keder, tarumar saçini sansli kurdelama bagla. Gözüne rimel çek bi’ de aglamaya çalis ve kandir aklinca. Buldunuz ama yol saptiginda, durdunuz ama son yazdiginda. Pismanlik sizilarinizi durmadan anlatin simdi kirli piskologlariniza.Askimizin IQ’su pek tavan yapan cinsteymis… allah allah ! Lan çok bilmis sen hiç agladin mi gökyüzünden düsen yagmurlarla ?! Karistin mi yaslarinla, sirilsiklam oldun mu ki geçmis karsima laf yapiyorsun ?! Üstüne üstlük para aliyorsun sanki dertlerimi sahiplenmis gibi. Ben, beni dinleyen olsam deli derler bana. Beni bana katabilen anilar vazgeçerse kim seni bana yar eder ki söyle ? Can damarindan akan kanlar kirli demek ki pihtilasmadan üfle. Gel ya da benimle düslere dal ve de tak projektöre sonsuzluk izle. Rastgelirse sans, riskini görme. Toprak üstü bas, ayagini yerden kesmeden at adimini. sor kendine, çak kibriti yak, dumanini üfle. Cigerime çektigim hiç temiz degil. Verilen sözler hep yemin gibi. Düsmanlar var müttefik tipi. Cin geçinenler çarpamaz beni ! Garantisiz açmam gözümü, beni kandiran insanlar çevremde. Yaram derinken bastin közünü, tuzu kuru vicdansiz halinle. Satilik insan bi’ paket halinde, nakite bagli ipi çeker azmiyle. Arifi kurtaran akli degil de kör cehaletindeki panik haliyse sartlara uyman gerekiyor evlat. Kendine hakim olamadiysan kaç avukat gerekli davan için ?! Sor bi’ kere de kendine sor, özelestiri yap. Narsist ol git kendine tap. Ayna çatladigindan bitti etap. Içi dolu gözüken fos çiktin sen, fosfor halinde sön parlayarak. Rayina oturan tek sey tren. Seni raydan çikarmak isteyen siren çalmaz, sinsice sokulur yanina. Dost geçinen süphe etmez lafina. koz edinen, gizi koymaz kapiya. Yol gibi gözükeni tutmaz araba. Rol yapar ama sesi uymaz kiligina. Kosmayan elbet varamaz sonuca. Gündemi kaplayan aptal magazini zapliyorum diye duyarsiz oldum. Uçkur derdindeki veletlere mi sövdüm diye ben saygisiz oldum ?! Sistem yanlis, dersler ve sinavdan yana hep kaygisiz oldum. Çok mu çaliskan senin oglun, onun ezberden baska yolu yoktu ! Sayfayi çevirmen anlik diye bi’ kitap bitmez, kendini kandirma. Gezdigim kadar ögrendim derler, onlar ögrendi sen alkisla. Ressama resmin konusunu sormadan anlamaya çalissan aklinla. Iyi-kötü diyip bölmek de yanlis, yanlisi bil dogruyu saptirma. Tv önünde kör olan beyin de kansin oyunlara, sus çaktirma. Provoke edilirsin yapma sakin, kardes kavgasi dört yanimizda ! Güçlüce baglandigimiz din diye bölücülük hutbesi veren hocalar var. Siddete egilim der çok yanci, savunma gücümüzü kirmak amaçsa…

Bak yine kendimi öldürdüm ! öldürdüm… Lan sen degil miydin benim için “korkak” diyen hep ! Gördün, üstüme bas geç, kaybettigine agla… yalandan kimler ölmüs ki ?
Dumanini çektim söndürdüm ! Söndürdüm… lan sen degil miydin “benim için varsin” diyen hep ! Gördün, kendinden vazgeç, kaybettigine agla… yalandan kimler ölmüs ki ?
Hergün kendimi öldürdüm ! öldürdüm… söndürdüm… kaybettigine agla… öldürdüm !

Dalalet olmasa delalet olmaz. adalet olmasa hak konusulmaz. Kem gözü doymaz. hor gören insana hosgörü koymaz. Bos bos bakma ! Hedeflerine varmak için kos ama sapmadan amacini kurtar gel. “ne olursan ol gel” demem yanlis, amacin ugrunda ter ve emek ver. Basarisizliklarin adi; rehber. Yol gösteren; iblis, yolu; çember. Daraliyor vakit, bi’ susmuyor seytan. Takildiklarimiz eften püften. Destek veren alim geçinenden bi’ medet beklemem artik. Varmam gereken son var. Sona vardim diye gevrek satan herkesten kaçtim. Yokluktan bahis açtilar, aciz gibi yokluk görüp kurusa taptilar. Onlara derdimi anlatmam için uyandirmaliyim derin uykudan. Içimden gelen cümle kuytuda. Pesimden gelen sidik yarista. Çekmek kadar anlamsiz bu kura, sen birincisin, aferim usta ! Kuruntu yaptigin anlardan ben, karalti yazdigim sayfamdan sen sikildin. Anlatabildigim kadar anlattim derdimi, sen kulak asmadin. Içinden geçen bi’ çok sey var. Sazan balikla beslenen hin var. Bak yine kendini öldürdün ! cinayetin var…

Ekleyen

dxdiag

Paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.