Recep İvedik 5 Filmi

Recep İvedik filmleri Türk sinema tarihinde en fazla izlenen filmlerden olmuştur. 2008 yılında başlayan Recep İvedik sinema filmi dalgası, 2009’ da Recep ivedik 2, 2010 da Recep İvedik 3 ve 2014’de Recep İvedik 4 ile çok iyi bir seyirci kitlesi yakalamış, filmdeki tiplemesiyle adeta bütünleşmiş ve Şahan Gökbakar, Recep İvedik olarak tanınan bir kişilik haline dönmüştür. Olağanüstü kaba, dengesiz ve agresif bir insan olan Recep İvedik bir yandan da aşırı duygusal, romantik ve insani yönü çok ağır basan bir karakterdir. Özellikle aşırı doğallığı Türk seyirci kitlesinin çok hoşuna gitmiş ve Şahan Gökbakar’a yüksek bir hayran kitlesi kazandırmıştır.

Şahan Gökbakar başka film projeleriyle de sinema sevenlerle buluşmuştur, fakat Recep İvedik tiplemesi onun üzerine öyle bir oturmuş ki seyirci diğer karakter rollerinde bile hep Recep İvedik karakterini izliyor veya izlemek istiyor. Şahan Gökbakar son derece başarılı bir oyuncu ve bu başarısını tırmandırıyor. Yakında Vizyona girmeye hazırlanan Recep İvedik 5 heyecanlı Recep ivedik hayranlarıyla bulaşmaya hazırlanıyor. 2008 yılından beridir devam eden Recep İvedik serisinin 5 numaralı serisi yine gülme krizleri yaşatacak cinsten. Şu bir gerçek ki Sinema severlerin her çıkışta akın ettiği Recep İvedik filmleri yine aynı ilgiyi görecektir. Yapımcıların film için duyurdukları Vizyon tarihi ise 17 Şubat 2017.

Çamaşırhane Film yapımcılığında ve yine değişmeyen isim Şahan Gökbakar’ın kardeşi Togan Gökbakar filmin senaryosunda ve yönetmenliğinde Şahan’la birlikte görev alıyor. Ayrıca, Çamaşırhane film Togan Gökbakar tarafından 2012 yılında kurulmuş olan Türk filmi yapım şirketidir. Bilindiği gibi Şahan Gökbakar’ın kardeşi Togan Gökbakar, sinema film yönetmeni ve senaristtir. Birçok sinema filminin yönetmenliğini ve senaristliğini yapmıştır. 2006 yılındaki 13. Altın Koza Film Festivali’nde yönetmenliğini yaptığı Gen filmi ile” Umut Veren Genç Yönetmen” ödülünü kazanmıştır.

Recep İvedik 5 Filminde Çalan Müzikler

Sevilen jenerik müziği yine bir Recep İvedik klasiği olarak Oğuz Kaplangı imzalı olarak karşınızda olacak. Şahan Gökbakar, Togan Gökbakar ikilisi sinema sektöründe oldukça iyi bir kitle yakaladılar. Özellikle Togan Gökbakar’ın yönetmenliğini yanında senaristliği ve Şahan Gökbakar’ın da bu senaristlik ve oyunculuk yeteneği birleştiğinde ortaya iyi bir mizah iyi bir komedi filmi çıkabilmektedir.

Eklendi:

Admin

Paylaş

  1. murat

    7 Eylül 2017 at 11:05

    güzel film yapmışsın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.