Türk Pop Müziği’nin sevilen ismi Murat Dalkılıç, müzik kariyerinin 4. stüdyo albümünü yayınlıyor. Poll Production etiketiyle 14 Temmuz tarihinde piyasaya çıkacak olan albüm ‘Epik’ adıyla raflarda kendine yer bulacak.

Albüm için iki yıllık bir ara veren Dalkılıç, birçok yenilikle geri dönüyor. Murat Dalkılıç, ilk kez kendi yazdığı şarkılardan oluşan bir albüm hazırladı. Toplam 12 şarkıdan oluşan albümde bir parça hariç tüm şarkıların söz ve müzikleri Murat Dalkılıç imzası taşıyor.

Dalkılıç, uzun zamandır büyük bir titizlikle hazırladığı “Epik” albümü ile müzikseverlere birçok sürpriz sunuyor. Türk müzik piyasasındaki en saygın isimler olan İskender Paydaş, Tolga Kılıç, Öğünç Başara ve Çağrı Telkıvıran’dan oluşan aranjör kadrosuyla hazırlanan albümün çıkış parçası olarak sözü ve müziği Murat Dalkılıç’a ait “Ben Bilmem” şarkısı seçildi.

ysarkisozleri.com

 

murat dalkılıç, murat dalkılıç albüm, murat dalkılıç 2016, murat dalkılıç merve boluğur, murat dalkılıç şarkıları, murat dalkılıç epik,epik,epik albümü, murat dalkılıç şarkı sözleri

Eklendi:

Admin

Paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.