Masum Dizisi

 

Geçtiğimiz Haziran ayında çalışmalarına başlanan, Ocak 2017’de gösterime girecek olan Masum, Türkiye’nin sağlam oyuncu kadrosu ile dikkat çekecek olan online dizisi olacak.

 
Türkiye’nin ilk büyük prodiksiyonu olarak yapılacak ve 2017’de gösterime girecek olan dizi reklamsız olacak. İzleyici tanıtımları yeni yeni başlayan bu diziyi heyecanla bekliyor. Masum dizisi bu bağlamda bir ilk olacak ve sektöre de öncülük yapacak. Ocak 2017 olarak planlanan ilk gösterim için tüm çalışmalar yoğun bir şekilde sürmekte. Türkiye’nin ilk yerli online dizisi Masum, Blu Tv’den yayınlanacak.
Masum dizisinin çekimlerine başlandı ve hızla devam ediyor ayrıca dizinin ocak ayında izleyicisi karşısında olması bekleniyor. Masum dizisi BluTV’de yayınlandıktan sonra Kanal D ekranlarında da yayınlanacak.60 dk olarak 8 bölüm çekilecek olan Masum dizisinin polisiye senaryosu ve aksiyon sahneleri ile ses getirmesi bekleniyor.

 
Dizide dram ve polisiye harmanlanarak ilk bakışta sıradan bir aksiyon filmi olarak görünüyor. İlk bakışta oldukça sıradan görünen, Türk bir ailenin etrafında gelişmekte olan sıra dışı bir hikayeyi konu alan Masum dizisi ilerideki bölümlerde sıra dışı hikayesini daha da yükselterek heyecan ve aksiyonun hiç bitmeyeceği bir hikayeye dönüşecek. Yapımcılar dizi için seyircide tutkulu bir iz bırakacağı belirtiyor.
Masum dizisinin baş rollerinde gerçekten usta isimler yer almakta. Bu isimlerin başında; Haluk Bilginer, Nur Sürer, Okan Yalabık, Ali Atay, Tülin Özen, Serkan Keskin, Bartu Küçükçağlayan yer alıyor.

 
Yapımları ile pek çok ilke imza atmış olan, reyting rekortmeni ve merakla beklenen dizilerin yapımcısı ünvanını taşıyan D Productions’ın yapmış olduğu, ünlü oyun yazarı Berkun Oya’nın kendi tiyatro oyunu olan “Bayrak” tan uyarlayarak, bunun yanında proje tasarım ve senaryosunu da üstlenmiş olduğu dizinin yönetmen koltuğunda oturan isim ise Altın Portakal ödüllü Seren Yüce. Dizinin her bölümü 60 dakika sürecek ve reklamsız olarak yayınlanacak. Masum dizisi müziği ilerleyen günlerde web sitemizde yayınlanacaktır, Masum dizisi jenerik müziği dinleyebilmek için bizi takip etmeye devam edin.

 

  Dizinin Hikayesi

Komiserlikten emekli olmuş Cevdet ile karısı, hayatlarının son yıllarını şehirden uzakta ve tüm gürültüden stresten uzakta küçük çiftlik evlerinde huzur içinde geçirmektedirler. Fakat küçük oğulları bir gece yarısı korkunç bir haberle eve gelir ve tüm hayatları değişir.

 

  Masum Dizisi Jenerik Orjinal Müziği

  Masum Dizisi Fon Müzikleri

  Masum Dizisinde Çalan Şarkılar

Eklendi:

Admin

Paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.