KİRALIK AŞK DİZİ MÜZİKLERİ

Kiralık Aşk dizisinin başrollerini Elçin SanguBarış ArduçSalih BademciMüjde UzmanSeçkin ÖzdemirNergis KumbasarLevent Ülgenve Onur Büyüktopçu paylaşmaktadır. Star TV‘nin 2015 yapımı romantik komedi dizisi ve kısa sürede beğeni toplamıştır. İki sezondur karşımızda olan Kiralık Aşk dizisi küçükten büyüğe büyük bir kitlenin dikkatini çekmeyi başarmıştır. Başrol oyuncularının mükemmel uyumu gözler önünde olmakla birlikte oyuncular için kariyerlerinde önemli dönüm noktası olmuştur.

Defne garsonluk yapan ve anneannesi, abisi, kardeşiyle yaşayan biridir. Defne Topal abisi olan Serdar’ın borcunu ödemek için para bulmak zorunda kalır ve kendini garip bir aşk oyununun içinde bulmaktadır. Oyun karşılığı borç para alan Defne, Neriman Hanımın oyununu kabul etmek zorunda kalır. Ömer’in yanında asistanlığa başlayan Defne Ömer’e aşık olur ve Ömer’de Defne’ye aşık olur. İlk sezon aşk, entrika, oyun, macera ve duygusallıkla geçen dizi sonunda tam evlenecekleri sırada Defne’nin Ömer’e kiralık aşk olmasını söylemesiyle bitmiş ve ikinci sezona geçilmiştir. İkinci sezon Ömer Defne’yi terk etmiştir ve Defne yeni bir hayata yelken açmıştır. Ömer ülkeyi terk etmiştir ve dedesi Hulisi mirasını Defne’ye bırakma kararı alır. Bunu duyan Neriman Hanım bu sefer kiralık aşk olarak yiğeni Pamir’i Defne’ye tutar. Geri dönme kararı alan Ömer Defne’yi kazanmak için mücadele eder. İkinci sezon neler olacağı merak konusu olan dizi de sadece oyuncular ve dizi konusu değil dizideki müzikler de dikkat çekmektedir.

Kiralık Aşk dizisinde kullanılan (çalan) şarkılar (Müzikler) ise çok başarılı. Eski ve yeni şarkıları kullanarak diziyle birlikte oldukça uyumlu bir bütünlük elde ediliyor.

27 & Birol Namoğlu= Muhtemel Aşk

Şebnem Ferah= Sözlerimi Geri Alamam

Özdemir Erdoğan= Canım Senle Olmak İstiyor

Mehmet Güreli= Kimse Bilmez

Sezen Aksu= Aşk

Emre Aydın= Beni Unutamazsın

Güliz Ayla= Olmazsan Olmaz

Badem= Sen Ağlama

Zeynep Alasya= Seni İstiyorum

Sezen Aksu=  Küçüğüm

Gülay= Mucize

Zeynep Alasya= Gariptir ki Hayat

Ayşe Saran= Bu şehirde 

Zeynep Alasya= Aşk Rengi

Aydilge= Sen Misin İlacım

Aydilge= Aşk Lazım

Model= Mey

Aydilge= Yangın Var

Sezen Aksu= El Gibi

Eklendi:

Admin

Paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.