İlk bölümü için 19 Eylül Pazartesi gününü heycanla bekleyenlere İÇERDE dizisinden müjde!

İlk bölümüne 3 fragman yayınlanan İçerde dizisinin şimdiden efsane olacağını söyleyen diziseverler, diziye yoğun ilgi gösteriyor..

Dizinin konusuna ulaşmak için  BURAYA  tıklayabilirsiniz..

Dizinin Müziklerine ulaşmak için BURAYA tıklayabilirsiniz..

İÇERDE Dizisi Oyuncu Kadrosu Belli Oldu!

Dizinin başrollerini paylaşan Çağatay Ulusoy ve Aras Bulut İynemli’nin yanısıra Bensu Soral, Rıza Kocaoğlu ve usta oyuncu Çetin Tekindor ile kadrosunu güçlendiren İÇERDE dizisinin müziklerini sitemizden bulabilirsiniz.

İÇERDE DİZİSİ 1. BÖLÜM FRAGMAN – 1

 

İÇERDE DİZİSİ 1. BÖLÜM FRAGMANI – 2

 

İÇERDE DİZİSİ 1. BÖLÜM FRAGMANI – 3

İÇERDE DİZİSİ

 

İçerde dizisi, Amerikan yapımı Köstebek filminden uyarlanmıştır. Dizinin yapımcılığını Kerem Çatay üstlenmiştir. Senaryosunu ise Ertan Kurtulan ve Toprak Karaoğlu yazmıştır. Yönetmenliğini ise Uluç Bayraktar yapmıştır. Baş rollerini Çağatay Ulusoy ve Aras Bulut İynemli‘nin paylaştıkları Türk televizyon dizisi olan İçerde kısa sürede büyük ilgi toplamıştır. Her Pazartesi saat sekizde SHOW TV kanalında izleyicisiyle buluşan İçerde dizisi izlenme oranlarında ilk üçe girerek izleyicilerin beğenisini topladığını kanıtlamaktadır.

Aksiyon, polisiye ve dram olarak karşımıza çıkan İçerde dizisi; birbirini bulmak için farklı konumlarda olan iki kardeşi konu almaktadır. Küçük yaşta kaçırılan Sarp’ ın kardeşi olan Mert ailesinden uzakta dram dolu bir küçüklük geçirmiştir. Mert’ in amacı ailesini bulmaktır ve Sarp’ ın amacı ise kaçırılan kardeşi olan Mert’ i bulmaktır. İki kardeş birbirlerinden habersiz rakip olurlar. Sarp polis akademisine bir hafta kalan polislikten atılmıştır ve Mert ise akademinin en önemli ismi olmuştur. Bölüm ilerledikçe heyecan dolu olmakta ve sırlar tek tek gün yüzüne çıkmaktadır. Çağatay Ulusoy ( Sarp ), Aras Bulut İyemli ( Mert ), Çetin Tekindor ( Celal Duman ), Mustafa Uğurlu ( Yusuf Kaya ) , Nihal Koldaş, Rıza Kocaoğlu, Bensu Soral, Damla Colbay, Yıldıray Şahinler, Gözde Kansu, Seyithan Özdemir gibi oyuncuların yer aldığı dizi daha ilk günden kadrosuyla dikkatleri üstüne çekmeyi başarmıştır.

Oyuncu kadrosu kadar dizide çalan şarkılarda diziyi daha izlenir hale getirmiş ve reytingler üzerinde etkili olmuştur. Dizinin bölümüyle uyumlu olan şarkılar seçilmiş ve hafızalarda yeniden yer etmiştir. Jenerik müziklerini Toygar Işıklı yapmıştır. Bunlardan bazıları; Duygusal, Görev, Hüsran, Sarp ve Mert, Veda, İntikam Oyunu, Hüzün, Çemberin İçinde, Geçmiş, Eski Anılar, İz Peşinde’ dir. Genellikle jenerik müziklerin yer aldığı dizide diğer sanatçıların seslendirdiği şarkılarda bulunmaktadır. Bölüm 2’ de Erkin Koray’ın Tek Başına adlı şarkısı yalnız kalan Sarp ve Mert’ in durumlarını anlatmıştır. 3. bölümde ise Codplay Yellow adlı yabancı bir şarkı seçilmiştir. 12. bölümde Duman parçası olan Kırmış Kalbini şarkısı diziyle uyumluluk göstermiştir.

Eklendi:

Admin

Paylaş

  1. mehmet arda

    26 Ekim 2016 at 12:38

    bu dizi çok güzel

  2. ali

    15 Ekim 2016 at 23:48

    hadi bre

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.