Grup Çelebi – Destei Gül Albümü

Grup Çelebi, 2016 yılında yeni hit müzikleri ile karşımıza çıkan ve kısa sürede milyonlarca dinleyici rakamına ulaşmış olan ender gruplardan bir tanesidir. 10 parçalık yeni albümü ile beraber pek çok kitle tarafından tam puan kazanmış olan Grup Çelebi, bu noktada çıkış parçası olarak yine albüm adını taşıyan Deste-i Gül ile kitlelere keyifli bir dinleti ortamı sunuyor. Siz de web sitemizden Grup Çelebi – Destei Gül Albümü dinlemek ve takip etmek istiyorsanız hemen tek tıkla müzikleri seçebilirsiniz.

İlahi müzik türüne yatkınlığı ile bilinen Grup Çelebi, Deste-i Gül parçasının yanı sıra hit kazanmış olan diğer albüm parçaları ile beraber milyonlarca kişinin ortak tercihi konumunda yer almaktadır. Bu noktada Ah Keşke, Bazu Geylani, Cinel Medine, Essubhu Beda, Ey Bülbülü Şeyda, Ey Rahmetli Bol Padişah, Fati Umri, Geldim Kapına, Reddetme Kapından isimli albüm parçaları ile beraber siz değerli dinleyicilere huzur dolu anlar yaşama fırsatı veriyor. Çeşitli müzik dinleme ve indirme portallarında binlerce hit rakamı elde eden Grup Çelebi, bu başarısı ile beraber web sitemizde de siz değerli kullanıcılara bir dinleti ortamı hazırlamayı ihmal etmemektedir.
Deste-i Gül Albümünü tek tuşla dinleyin!

Grup Çelebi – Destei Gül Albümünü tek tuşla dinlemek ve boş vakitlerinizi bu tarz önem kazanan sanatçılar ile geçirmek ister misiniz? O halde hemen siz de albümleri keşfedebilmek ve daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilmek açısından web adresimizi ziyaret etmekten geri kalmayın. Çeşitli enstrümanlar kullanarak müzikleri en iyi şekilde harmanlayan ve kulağa hoş gelen tonlara yer veren Grup Çelebi, bu alanda ki muhteşem başarısı ile beraber birçok kişinin gözlerini kamaştırmayı başardı!

Kaliteli bir albümü doğrudan dinleyebilmeniz ve bu alanda üst düzey kalite ile hazırlanmış olan albüm seçeneklerini gözden geçirebilmeniz için yardımcı olmaktayız. Grup Çelebi – Destei Gül Albümü, günümüzün ön plana çıkan ve pek çok kişi tarafından beğenilen sanatçıları konumunda yer almaktadır. Sizler de kaliteli bir yapıtı doğrudan takip edebilmek ve bu alanda cazip avantajlara ulaşabilmek açısından hemen bir tercih ortamı hazırlayabilir, eşsiz müzik şölenlerine doğrudan ulaşabilme olanaklarına sahip olabilirsiniz. Alanında pek çok kişi tarafından beğenilen parçaları ile ön plana çıkan sanatçı, bu anlamda ise hit kazanan müzik türlerinin tamamını doğrudan siz değerli dinleyicilerin huzuruna sunmaktadır. Kaliteli parçalar ile beraber daima ön plana çıkmak ve bu aşamada boş vakitlerinizi kaliteli bir albümden yana tercih etmek açısından Grup Çelebi’nin muhteşem yorumuna kulak vermekten geri kalmayın!

Her yaş grubuna hitap eden çalışmaları ile bilinen Grup Çelebi, bu yıl da sektöre damgasını vuran hit parçaları ile beraber milyonlarca kitle tarafından taktir topladı.

  Grup Çelebi – Deste-i Gül (2016) Albüm İlahileri

  1. Ah Keşke
  2. Bazu Geylani
  3. Cinel Medine
  4. Essubhu Beda
  5. Ey Bülbülü Şeyda
  6. Ey Deste-i Gül
  7. Ey Rahmeti Bol Padişah
  8. Fati Umri
  9. Geldim Kapına
  10. Reddetme Kapından

Eklendi:

Admin

Paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.