Bilindiği üzere ATV’de yayınlanan ve her hafta reyting rekorları kıran Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi, sezon finaline girerken Hızır ve Meryem’in vurulma sahnesiyle izleyicileri televizyona kilitlemişti. Son zamanlarda çıkan “Deniz Çakır-Meryem- Diziden Ayrılıyor” iddiaları ise seyircilere ikinci bir şoku yaşatmıştı.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizi Müzikleri

ATV’nin fenomen yapıtları arasında yer alan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, 2. Sezonu itibariyle yine sevenlerine özgün senaryosu üzerinden kaliteli bir yapıt sağlıyor. Dizi, her ne kadar oyuncuları ve özgün senaryosu ile meşhur olsa da, aynı zamanda müzikleri ile beraber de milyonlarca kişinin takibi altına girmeyi başardı. Web sitemiz üzerinden Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizi Müziklerini dinlemek ve indirmek ister misiniz?

Oktay Kaynarca, Deniz Çakır, Sanem Çelik, Tarık Ünlüoğlu gibi önemli oyuncuları kadrosunda barındıran ATV dizisinin tüm müziklerine tek bir çatı altından ulaşmak ister misiniz? Bu noktada dizi fanlarının büyük bir bölümü, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizi Müziklerini bulabilme konusunda titizlikle çalışma yapan web sitelerini araştırmaktadır. Dizinin sözlü ve solo olarak hazırlanan tüm parçalarını sizler için sunan web sitemiz, böylelikle artık dizi fanlarının diledikleri gibi bir takip ortamı oluşturmasına da yardımcı oluyor. Yayınlandığı günden bu yana haftanın birincisi olan ve son 5 yıldır Türkiye’de en çok izlenen dizi konumunda yer alan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, bu alanda yapılan özgün çalışmaları ile göz doldurmayı da ihmal etmiyor. Kalan Müzik ve Ayşe Önder’in kaleminden çıkan, özgünlüğü ile göz dolduran bu muhteşem müzikleri doğrudan dinlemek istiyorsanız, hemen bir tercih ortamı oluşturmayı ihmal etmeyin.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizi Müziklerinin tamamı burada!

Sizlere tamamen özgün içerik çalışmaları sunan web sitemiz, bu sayede dilediğiniz gibi müzik türlerine erişebilme fırsatları vermektedir. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizi Müzikleri, sorunsuz bir şekilde dinleti ortamı oluşturmanıza yardımcı oluyor. 7’den 70’e kadar her yaş grubuna hitap eden dizi, her ne kadar mafya dizisi olarak görülse de, günümüzde milyonlarca bayan tarafından severek takip edilmektedir. Bu alana damgasını vuran ve muhteşem sahneleri / müzikleri ile göz dolduran yapıtın tüm içeriklerine sitemiz aracılığı ile erişebilirsiniz.

Dizi müzikleri konusunda özgün çalışmalar sunan web sitemiz, başta Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizi Müziklerini doyasıya dinleme ortamları yaratmaktadır. Hemen siz de albümü dinleyebilir, son dönemlerin en iyi dizi müzikleri alanında yer alan bu başyapıtı takip etme olanaklarına sahip olabilirsiniz. Günümüzde bilindiği gibi milyonlarca kişi, dizinin müziklerini doğrudan sunabilen bir web site arayışını sürdürmektedir. Bu alanda eşsiz bir müzik ziyafeti çekmenize yardımcı olan sitemiz, döneme damgasını vuran parçaların tamamını doğrudan ele almanıza katkı sağlamaktadır. Sizler de kaliteli yapıtları direkt olarak takip etmek ve bu noktada hizmet standartlarını ele almak bakımından hemen bir araştırma yapabilir, son dönemlerde kitleleri doğrudan ilgilendiren bu albümlerin tamamına web sitemizden ulaşabilirsiniz. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizi Müzikleri ve diğer tüm dizi müzikleri için web sitemizi takip etmeyi ihmal etmeyin.

 

ysarkisozleri.com

Eşkiya’nın Son Sahnesinde Çalan Türkü!

Aslında bizde sıkı bi’ Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz takipçisi olduğumuz için, son sahnede çalan “Oy Beni Vurun Vurun” türküsünden çok etkilenmiştik. Bu sebeple dizide çalan müziklerin klibini ve sözlerini sizler ile paylaşmaya karar verdik!

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizi Jenerik Müzikleri

Artık Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin l. Sezon ve ll. Sezon müziklerini sitemizde kolaylıkla bulabileceksiniz.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizi Müzikleri’ne ulaşabilmek için BURAYA tıklamanız yeterli!

Oy Beni Vurun Vurun (feat. Hüseyin Ay ) Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizi Müziği

Ben Denizde Bir Gemi (feat. İ. Hakkı Demircioğlu) |Orijinal Dizi Müzikleri | Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz

Dizinin sevilen parçalarının bir araya geldiği 2 albümde toplam 47 şarkı yer aldı. Dizinin müziklerini “Levent Güneş, Ayşe Önder ve Kemal Sahir Gürel” tarafından yapıldı.

Albüm de Ahmet Aslan, Hüseyin Ay, Şevval Sam, Selçuk Balcı, Cengiz Özkan ve İsmail Hakkı Demircioğlu gibi başarılı sanatçılara yer verildi.

DİSK 1

1. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz – Hüseyin Ay
2. Alaca
3. Şu Kanlı Zalimin Ettiği İşler – Ahmet Aslan
4. Eşkiya Aksiyon
5. Oy Beni Vurun Vurun – Hüseyin Ay
6. Sibirya Kartalı
7. Dikensiz Gül
8. Nem Kaldı – Ahmet Aslan
9. Nevruz
10. Ben Denizde Bir Gemi – İsmail Hakkı Demircioğlu
11. İki Ayaklı Kurt / Eşkiya
12. Nerde Gidenlerimiz (Lodos) – Selçuk Balcı
13. Susma
14. Bam
15. Gidin Bulutlar – Cengiz Özkan
16. Racon
17. Giresun’un İçinde – Ahmet Aslan
18. Şahin Ağa
19. Düello
20. Güvercin Tedirginliği
21. Kabadayı
22. Laz Damarı
23. Minnet Eylemem – Ahmet Aslan

DİSK 2

1. Demir Karbon
2. Çiğdem
3. Palandöken
4. Dehliz
5. Hareket
6. Ben
7. Sortie
8. Kara
9. Deep Black
10. Duruş
11. Keşişleme
12. Bi Karar
13. Gerilim Teması
14. Titre
15. Kirli İşler
16. Büyü
17. Çocuk
18. Lale
19. Meryem
20. Gelino
21. Sessiz Sabahlar

Eklendi:

Admin

Paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.