Son zamanların alışık olduğumuz kelimesi olan “Yeni Star” denilince, parmakla gösterebileceğimiz kişilerden biri de Ece Seçkin.

Muhteşem sahne performansı ve eğlenceyi doruğa çıkaran şarkıların güçlü yorumcusu Ece Seçkin, yeni maxi single çalışması ile yaza iddialı giriyor. “Hoşuna mı gidiyor ?”, “Aman Aman” gibi dillerden düşmeyen ve hitleri belirleyen Ece Seçkin, bu yaz da “Adeyyo” ile coşturacak.

Sözleri Ayşen Şimşekyay, bestesi Kemal Şimşekyay’a ait “Zamanım Yok” maxi single çalışmasının çıkış parçası olan “Adeyyo” nun aranjörlüğü Ozan Doğulu tarafından yapıldı. Ece Seçkin’in yazın enerjisini destansı bir hikaye ile sergilediği Adeyyo klibi geçtiğimiz günlerde Kilyos’da çekildi. Video klip ve maxi single çalışması 15 Temmuz Cuma günü tüm müzik kanalları ve dijital platformlarda yayına girmişti. Albüm ise 20 Temmuz’da müzik marketlerde yerini alacak.

Bu yazımıza “5” üzerinden puan verebilirsiniz!

 

Ece Seçkin – Adeyyo Şarkısının Sözleri’ne gitmek için  BURAYA tıklayabilirsiniz.!

 

ece seçkin,ece seckin,hoşuna mı gidiyor, ece seçkin klüp,ece seçkin adeyyo,ece seçkin şarkı sözleri,ece seçkin klip,ece seçkin foto,ece seçkin resmi,ece seçkinn,ece seckin şarkı sözleri,şarkı sözle,ece seçkin adeyyo dinle mp3 , adeyyo mp3, adeyyo indir, ece seçkin mp3, ece seçkin youtube

Eklendi:

Admin

Paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.