Demet Akalın – Rakipsiz Albümü 2017

 Demet Akalın, her sene olduğu gibi, bu sene de yine muhteşem bir albüm çalışması ile karşımıza çıktı. “Rakipsiz” ismini verdiği albüm, toplamda 16 parça barındırıyor ve çeşitli müzik indirme programlarının en üst sırasında yer alıyor. Spotify, TTNET Müzik ve benzeri müzik portallarında çok sık dinlenen ve indirme hiti yakalayan Demet Akalın – Rakipsiz Albümü, muhteşem şarkıları ile beraber bu seneye damgasını vuruyor!

 Özellikle 2017 yazına damgasını vuracak çıkış parçaları ile albümünü ön hazırlık aşamasında sunan Demet Akalın, yaz döneminde ise albümünde yer alan birkaç parçaya Remix çalışması yaparak tekrardan yaz dönemi piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Hayalet, Nazar, Altın Kafes, 50 Cevapsız Arama, Damga Damga, Gazino, Ah Ulan Sevda, Vereceksen Ver, Bu Defa Son, Cinayet, Dürbün, Rakipsiz, Kaybedenler Kulübü, Hürmetler, Tabu, Efeler isimli parçaları ile bu sezonun bomba albümünü ışık hızında kitlelere sunuyor! Siz de kaliteli bir albümü yakından takip etmek ve bu alanda kapsamlı dinletilere ulaşmak istiyorsanız, hemen Demet Akalın – Rakipsiz Albümünü web sitemizden dinleyebilirsiniz. Her anlamda kullanıcılarına kaliteli anlar yaşatmayı amaçlayan Demet Akalın, milyonlarca fanına hitap eden bu dolgun albümü ile beraber bu sezonu boşa geçirmediğini ve kaliteli bir albüm için haftalar harcadığını ortaya çıkartmış oldu!
İlk haftadan 40 milyon dinlenme!

 İlk haftadan 40 milyona yakın dinlenme kazanan Demet Akalın – Rakipsiz Albümü, bu alanda son dönemlerin en çok dinlenen albümlerinden bir tanesi olarak göze çarpıyor! Sizler de bu kaliteli albümü takip etmek ve hit parçaları keşfetmek bakımından web sitemiz üzerinden bir dinleti ortamı yakalayabilirsiniz. Web sitemiz daima kullanıcılarına yönelik çalışmaları ile ön plana çıkıyor, bu noktada ise cazip fırsatları ele almanıza yardımcı oluyor. Son dönemlerde kitleler tarafından öngörülen ve beğenilen albüm çalışmalarını sunmakla beraber, Demet Akalın’ın pop dünyasına kazandırmış olduğu bu muhteşem şarkıları da siz değerli kullanıcılar için sıralamaktan geri kalmıyoruz.

 Bir tıkla albümleri dinleyebilir, bu alanda en çok hit kazanan parçaları gözden geçirebilirsiniz. 2017 yaz dönemine doğru Remix çalışmalarını da başlatacak olan Demet Akalın, böylelikle albümden seçeceği parçaların yanı sıra 2 veya 3 yeni yaz şarkısını da albümü üzerinden sunmayı ihmal etmeyecek. Demet Akalın – Rakipsiz Albümü, son dönemlerin en sık tercih edilen ve dinlenen albümlerinden bir tanesi olarak göze çarpıyor. Siz de hemen bir tıkla albümü takip edebilir, muhteşem dinleti ortamlarının doğrudan keyfini sürme olanaklarına ulaşabilirsiniz. Cazip fırsatlar ile beraber sizlere kalitesi ile göz dolduran albüm seçeneklerini gözden geçirme fırsatları veriyoruz. Hit müziklerin tamamını Demet Akalın farkı ile dinlemek ve bu sayede günümüzün bomba şarkılarına hep bir ağızdan eşlik etmek istiyorsanız hemen siz de albüme göz atın.

Demet Akalın Rakipsiz Albüm Şarkıları

1.Demet Akalın – Hayalet
2.Demet Akalın – Nazar
3.Demet Akalın – Altın Kafes
4.Demet Akalın – 50 Cevapsız Arama
5.Demet Akalın – Damga Damga
6.Demet Akalın – Gazino
7.Demet Akalın – Ah Ulan Sevda
8.Demet Akalın – Vereceksen Ver
9.Demet Akalın – Bu Defa Son
10.Demet Akalın – Cinayet
11.Demet Akalın – Dürbün
12.Demet Akalın – Rakipsiz
13.Demet Akalın – Kaybedenler Kulübü
14.Demet Akalın – Hürmetler
15.Demet Akalın – Tabu
16.Demet Akalın – Efeler

Demet Akalın Rakipsiz Albüm Şarkıları Sözleri

1. Hayalet Sözleri
2. Nazar Şarkı Sözleri
3. Altın Kafes Sözleri
4. 50 Cevapsız Arama Sözleri
5. Damga Damga  Sözleri
6. Gazino Şarkı Sözleri
7. Ah Ulan Sevda Sözleri
8. Vereceksen Ver Sözleri
9. Bu Defa Son Sözleri
10. Cinayet Şarkı Sözleri
11. Dürbün Sözleri
12. Rakipsiz  Sözleri
13. Kaybedenler Kulübü Sözleri
14. Hürmetler Sözleri
15. Tabu Şarkı Sözleri
16. Efeler Sözleri

Eklendi:

Admin

Paylaş

  1. mavi

    29 Nisan 2017 at 06:45

    Sizi Cokkkkkk seviyorummmmmmmm

  2. Anonim

    17 Nisan 2017 at 15:10

    Cok guzel sarki

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.