AŞK YENİDEN

Aşk Yeniden2015 yapımıdır ve başrollerini Özge Özpirinçci ile Buğra Gülsoy‘un paylaşmaktadır. Romantik komedi tadında bir televizyon dizisidir. Dizinin ilk bölümü 2015 yılının 10 Şubat gününde yayınlanmış ve en çok izlenen diziler sıralamasında birinci olarak yayın hayatına iyi bir başlangıç yapmıştır. 5 bölüm boyunca zirveden inmemiş olan dizi, 59. bölümü ile 14 Haziran 2016 tarihinde yayın hayatına veda etmiştir.

Dizide ki Zeynep karakteri, oldukça güzel, zeki ve bir nebze dik başlı olan bir bayanı canlandırmaktadır. Zeynep’in babası olan ve ismi Derin Şevket olarak bilinen kişi de oldukça cesur ve iyi bir balıkçı olmaktadır. Fakat bunlara rağmen kızına oldukça düşkün olmaktadır. Bu genç ve güzel kız sıradan bir günde Ertan adında bir çocuk ile karşılaşır ve ona deli divane aşık olur. Zeynep bu ilişki konusunda olumsuz düşünenlere inat tüm düşüncelere karşı çıkar ve Ertan ile beraber Amerika’ya gider. Daha sonra ki birliktelikleri oldukça mutlu ve huzurlu bir şekilde devam eder. Fakat bu mutluluk Zeynep’in hamile olduğu ortaya çıkana kadar sürmektedir. Çünkü Ertan çocuğu istemez ve Zeynep’ten çocuğu aldırmasını ister. Ertan’ın bu isteği üzerine çift arasında kavga çıkar. Bu günden sonra da Zeynep Ertan’dan bir türlü haber alamaz ve bebeğini bu süre içinde doğurur. Zeynep Amerika da dünyaya getirdiği bebeği ile zorluklara sadece 8 ay dayanabilir ve daha sonrasında ise Türkiye’ye geri dönmeye karar verir. Amerika’dan Türkiye’ye dönmekte olduğu uçakta diğer bir Türk yolcu olan Fatih ile tanışması gerçekleşir. Ailesini, Türkiye’de ki hayatını ve onu sevenleri geride bırakıp onlara karşı çıkarak aşık olduğu adamın peşinden Amerika’ya kadar giden Zeynep, ne yazık ki elinde hayal kırıkları ile dolu olan hayatı ve bebeği ile Türkiye’ye geri döner. Bunun yanı sıra tanışmış olduğu Fatih’de Amerika’ya eğitim için gitmiştir. Fakat oda umduğunu bulamamıştır ve kötü bir netice ile Türkiye’ye çok seviyor olduğu ailesinin yanına tekrar dönmeye karar vermiştir. Büyük umutlarla Amerika’ya giden fakat hayal kırıklıkları ile tekrar Türkiye’ye dönmek zorunda kalan bu iki insanın farklı hayatları ile tekrar dönüşünü anlatan bu hikaye ‘’Aşk Yeniden’’ adlı dizi ile FOX ekranlarında dizi sevenler ile buluşmaktadır.

Bu dizinin en az konusu kadar şarkıları da oldukça dikkat çekmektedir. Dizi içerisinde bulunan şarkılara örnek verecek olursak;

*Yok mu hiç cesaretin

*Bıraktım her şeyimi

*Hep benle kal gitme

*Her şey sensin

*Sonucuna razıyım

*Zor sevdiğimden

*Anladım her şey sensin

Eklendi:

Admin

Paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.