2017 Aşk Şarkıları Sözleri 

  Söz yazmak emek ister, bilgi ister ve kültür ister. Her şeyden önemlisi duygu kültürü çok önemlidir. Şiir yazmak doğuştan gelen bir kabiliyettir. Her ne kadar da eğitim alsanız bunun şiire yansımasında ve duyguyu anlatmada pek bir önemi yoktur. Sadece dil bilgisi kuralları açısından bunun bir değeri vardır. Eğer şair doğmamış iseniz asla şair olamazsınız.

Sanat insanları tüm kötülüklerden uzak tutar. Ve sanatla uğraşan özellikle de aşk şarkıları yazan kişiler aslında hayatının en güzel duygusuna hizmet eden insanlardır. Geçmişe bir bakarsak ne kadar güzel aşk şarkıları içinde büyümüşüz öyle değil mi? Aşk şarkılarının ünlü söz yazar Ahmet Selçuk İlkan, Fikret Şeneş, Aşkın Tuna, Çiğdem Talu, daha yakın zamanda Sezen Aksu, Ümit Besen, Coşkun Sabah, Tarkan, Zerrin Özer, Orhan Gencebay gibi isimler unutulmaz aşk şarkıları sözleri yazmışlardır.

Geçmişte Türk Sanat Müziği alanında da birçok ünlü söz yazarı unutulmaz eserler bırakmıştır ve hala günümüzde bu eserler sanatçılar tarafından seslendirilmektedir. Münir Nurettin Selçuk’un” Beni kör kuyularda merdivensiz bıraktın”, Ümit Yaşar Oğuzcan’ın, “bir ateşim yanarım külüm yok dumanım yok” gibi birbirinden eşsiz aşk şarkıları sözlerini unutmak mümkün mü?

En güzel aşk şarkılarını aşktan yananlar mı yazdı bilinmez ama aşkı güçlü kılan duygudur ve duyguyu kaleme dökmek de bir sanattır. Dolayısı ile insanların yaşamında olmayan duyguyu kaleme de dökmeleri pek inandırıcı değildir. Günümüzde çok ünlü olmuş söz yazarları ve besteciler var. Bu popüler olmuş söz yazarlarının çoğu işinde başarılı olsa da şu bir gerçek ki bazıları daha bir yılını doldurmadan bile yok olup gidiyor. Şarkılar tutuyor ve günlerce dillerde dolaşıyor ama ölümsüzleşecek değeri kazanan şarkıların sayısı maalesef oldukça düşük.

Aşk şarkıları sözleri 2017 yılına geldiğimiz şu günlerde geçmişte olduğu gibi bugün de çok önemlidir. Çünkü aşk ölümsüzdür ve hayatımızın içinde hep var olacaktır.

Temennimiz, Aşk şarkıları sözleri 2017 yılında da en güzel şekilde yazılıp bestelensin ve ölümsüzleşsin. Sizler için bu şarkıları burada yayınlayalım ve sizin güzel aşk duygularınıza bir nebze de olsa hitap edelim. Aşk şarkıları sözleri 2017 yılında da hiç bitmesin.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Tarafından Eklendi

Yeni Şarkı

Paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.