Arkadaşlar İyidir Dizisi 2017

  Show Tv ekranlarında yeni döneme çok erken bir başlangıçla giriş yapan Arkadaşlar iyidir dizisi maalesef beklediği ilgiyi göremedi ve final yapıp diziyi bitirdi. Genç kesim tarafından oldukça ilgiyle izlenmeye başlanmasına rağmen son zamanlarda reytinglerde çöküşe doğru gitti ve dizi de finalle noktalandı.

Arkadaşlar İyidir dizisinin devam etmesi için yayın saatinde değişiklik yapılarak 20.00’de başlayan dizi 22.15 olarak değiştirildi. Fakat dizinin reytinginde pek bir değişiklik olmadı. Hatta reytingler çok daha fazla gerilemeye başladı. Pazar gecelerinin çoğalan dizi trafiği içerisinde kendine yer edinemeyen Arkadaşlar İyidir dizisi maalesef 10. Bölümle ekranlara veda etmek zorunda kaldı.

O3 Medya’nın yapımcılığında sadece 10 bölüm olarak izleyebildiğimiz, Arkadaşlar İyidir dizisinin yönetmen koltuğunda Deniz Koloş yer alırken baş rollerini Didem İnselel, Emre Karayel, Ece Dizdar, Neslihan Yeldan, Aslı Melisa Uzun, İdris Nebi Taşkan, Su Kutlu, Akın Akınözü, Hayal Köseoğlu ve Cankat Aydos görev alıyordu.

Usta oyuncu Ahmet Mekin’in ise Arkadaşlar iyidir dizisinde konuk oyuncu olarak boy göstermişti. Arkadaşlar İyidir’in yaratıcı yönetmenliğini Zeynep Günay Tan, yönetmenliğini Deniz Koloş senaryosunu ise Ekin Atalar kaleme aldı.

Arkadaşlar İyidir’in hikayesi;

Bir yıl önce üniversitede hazırlık okurken tanışan dört arkadaş; Eren Kahraman, Seda Yılmaz, Merve Altınköprü ve Yunus Çağlayan. Birinci sınıfa başlayacakları sene, Seda uzun süredir görüşmediği çocukluk arkadaşı Gizem Subaşı karşısına çıkar. Gizem, ve Seda tekrar, eskiden olduğu gibi birbirlerine çok bağlanırlar. Fakat bir süre sonra gruptaki dengeler değişime uğrar. Seda, Eren, Merve, Yunus ve Gizem geçmişle yüzleştikçe, yetişkinlik hayatının çok da güzel bir şey olmadığını düşünmeye başlarlar. Artık hayatla olan savaşlarında tek başlarına olduklarını fark etmiş olup, hayatın her bölümünde tek başına savaşacak, gerekirse yara alacak ama tekrar ayağa kalkmasını da bileceklerdir. Bütün her şey bir yana, arkadaşlık bu yaralı ruhlara iyi gelecek midir?

Arkadaşlar İyidir Dizi Müzikleri;

Ünlü ve çok sevilen Rock grubu Gripin bu filme müzikleriyle güzel bir dokunuş yaptı. Jenerik ve tanıtımlarda yer alan Arkadaş şarkısı oldukça etkili oldu. Bilindiği gibi bu şarkı yıllar önce Melike Demirağ tarafından söylendi ve yıllarca başka şarkıcılar tarafından da seslendirildi ve ölümsüzleşti.

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

Tarafından Eklendi

Yeni Şarkı

Paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.